PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32885}

Krwawa niedziela

Bloody Sunday
7,5 6 558
ocen
7,5 10 1 6558
7,6 5
ocen krytyków
Krwawa niedziela
powrót do forum filmu Krwawa niedziela

Mało takich filmów , które tak ukazuja zołniezy , z uczuciami, nie tak jak te amerykańskie produkcje, jako wyćwiczonych , wrecz idealnych zołnieży. Do tego swietna gra aktorów, ukazane wszystkie szczegoły z historii ... jeden z lepszych filmów ...

ocenił(a) film na 10
MoRRs_Z_LaSu

Dla mnie też 10/10. Prawdziwy, zapada głęboko w pamięć.

ocenił(a) film na 5
MoRRs_Z_LaSu

Nie zgadzam się.
Sposób w jaki zostało to nakręcone, wszystko z ręki, kamera lata jakby ktoś kręcił na mocnym kacu, spowodował, że prawie dostałem bólu głowy. To jakaś mania tego reżysera, to samo było w Krucjacie Bourne'a. Nie lubię tego. Ludzie patrzący wprost do kamery. A może czegoś nie zrozumiałem, może taki był zamysł reżysera, jakaś forma paradokumentu?
No i przede wszystkim film bardzo stronniczy. Nie chce tu powiedzieć, że w rzeczywistości brytyjscy żołnierze nie strzelali do bezbronnego tłumu, ale tu od początku filmu pokazano ich, że byli gotowi na ostre rozwiązanie. No i scena gdzie komandos, na oczach tłumu, podbiega do leżącego człowieka i strzela mu w plecy. To było już przesada.

Dla mnie 5/10.

ocenił(a) film na 8
Cavaan_2

"A może czegoś nie zrozumiałem, może taki był zamysł reżysera, jakaś forma paradokumentu?"

Skoro stawiasz takie pytania, to rzeczywiście nie zrozumiałeś. A jak się czegoś nie rozumie, to lepiej tego nie oceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones